Ogłoszenie

GOŚCI ZAPRASZAM DO LOGOWANIE SIĘ NA FORUM !!!!!!! NAPEWNO NIE PORZAŁUJECIE :D

#1 2010-11-02 18:50:32

 Jacko

Administrator

19138998
Call me!
Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 118
Punktów :   
Ulubiony sport: Unihokej
Ulubiona gra(strzelanka): Code of Honor 2
Ulubiona lekcja: WF
Ulubiony film: Włoska Robota
WWW

Małe studio fotograficzne

Oferująca wszechstronny druk na wielu różnych podłożach, drukarka Epson Stylus Pro 3880 odpowiada na potrzeby zarówno profesjonalnych fotografów, jak i ambitnych amatorów.  Drukarka wykorzystuje zestaw zaawansowanych atramentów Ultra Chrome K3 czwartej generacji z dwoma nowymi kolorami (Vivid Magenta i Vivid Light Magenta). Dzięki temu jeszcze lepiej odwzorowuje odcienie czerwieni, fioletu i purpury, tworząc trwałe, wielkoformatowe wydruki w wysokiej jakości zarówno w czerni, jak i w kolorze.

Jury stowarzyszenia EISA było pod wrażeniem rozmiaru, rozdzielczości i wydajności drukarki, komentując: "Epson Stylus Pro 3880 jest profesjonalną drukarką A2+, która jest na tyle mała, że można ją zaklasyfikować do modeli mieszczących się na biurku. Drukarka tworzy wysokiej jakości monochromatyczne i kolorowe obrazy z rozdzielczością wydruku do 2880 x 1440 dpi przy użyciu pigmentowych atramentów Ultra Chrome K3 Vivid Magenta. To idealny wybór dla fotografów, którzy wykonują duże ilości wydruków, ponieważ każdy wkład ma pojemność 80 ml ".

Marc Boehmer, product manager w Epson Europe, skomentował: "Nagrody EISA są kluczowym wskaźnikiem jakości produktów w branży, a wyróżnienie drukarki Stylus Pro 3880 to dowód naszych kompetencji w projektowaniu profesjonalnych produktów wysokiej jakości. To kolejna nagroda dla drukarki Stylus Pro 3880, która otrzymała w tym roku wyróżnienie od organizacji TIPA (Technical Image Press Association).  Drukarka umocniła swoją pozycję jako idealny produkt dla profesjonalnych fotografów".


Kluczowe cechy:

• Ośmiokolorowy zestaw atramentów Epson UltraChrome K3 Vivid Magenta zwiększa drukowaną gamę kolorów; trzy atramenty czarne gwarantują najwyższą jakość balansu szarości
• Drukuje na wielu różnych nośnikach i powierzchniach od 4 x 6 cali do 17 x 22 cali
• Doskonała do szybkiego i wszechstronnego drukowania zdjęć; sprawdzi się podczas tworzenia dzieł sztuki, materiałów POS, grafik i proofingu
• Niewielkie rozmiary drukarki A2+ sprawiają, że doskonale nadaje się do małych pracowni
• Produkt zatwierdzony w programie ENERGY STAR.

http://media.techworld.com/cmsdata/products/3201194/Epson%20Stylus%20Pro%203880.png
http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/107916/nowa-fotodrukarka-od-epsona--stylus-pro-3880.jpg


MiLi <3

Offline

 
Powyżej znajdują się moje wątki. Mam nadzieję ,że forum będzie się Wam podobało.Staram się ,aby forum było ogólnotematyczne.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
droga z pierwszeństwem znak sklep edytor jpg doberman sprzedam fishingsuperstars