Everything

Wszystko się tu znajduje

Ogłoszenie

GOŚCI ZAPRASZAM DO LOGOWANIE SIĘ NA FORUM !!!!!!! NAPEWNO NIE PORZAŁUJECIE :D

#1 2010-02-03 19:05:47

 witomino

Administrator

status wito
18388418
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 159
Punktów :   
Ulubiony sport: Siatkówka
Ulubiona książka: Anioły i demony(Dan Brown)
Ulubiona gra(strzelanka): Mały doktor
Ulubiona lekcja: Historia
Ulubiony film: Dystrykt 9
WWW

Michael Jackson - Biografia

Michael Jackson - (ur.29sierpnia w 1958r. w Gary, w stanie Indiana) – amerykański muzyk, wykonawca, którego kariera i kontrowersyjne życie osobiste stały się częścią popkultury ostatnich trzech dekad. Ma trójkę dzieci: Michaela Josepha Jacksona Juniora , Paris Michael Katherine Jackson oraz Prince'a Michaela Josepha Jacksona II.

Michael Jackson jest znany jako jeden z najlepszych wykonawców estradowych i najpopularniejszy muzyk w historii, spopularyzował skomplikowane ruchy taneczne, jak m.in. tzw. robot i moonwalk, które wpłynęły na dominujący dotąd trend w tańcu i w wykonywaniu koncertów. W latach swojej największej popularności charakteryzowano go jako "niepowstrzymaną, ślepą siłę niszczycielską, posiadającą wszystkie narzędzia do zdominowania list przebojów w dowolnym momencie: charakterystyczny głos, zdumiewające ruchy taneczne, muzyczną wszechstronność i pokłady zwykłej siły, którą posiada prawdziwa gwiazda”. Jego dokonania w przemyśle muzycznym to, obok wielu innych, rewolucyjna zmiana w podejściu do teledysków zapoczątkowana przez video do piosenki "Thriller" (1983), często nazywanej najlepszym teledyskiem wszech czasów, który pomógł płycie pod tym samym tytułem osiągnąć bardzo wysoki nakład oraz sprzedaż, ustanawiając nowy trend dla wydawnictw muzycznych, osiągających odtąd znaczne zyski; zdominowanie rynku muzyki popularnej w latach 80, oraz status pierwszego czarnoskórego artysty, który zgromadził silne poparcie w telewizji MTV, pomagając wówczas młodemu kanałowi muzycznemu wyjść do szerszej publiczności. Dodatkowo, Michael Jackson obracał się w wielu muzycznych stylach i współpracował z kilkoma innymi gwiazdami sceny muzycznej, czasami pojawiając się też na płycie innego znanego wykonawcy. Jego dystyngowany styl, sposób poruszania się i głos zainspirowały i wywarły wpływ na całe pokolenia wykonawców hip-hopu, popu i R&B, włączając w to Marię Carem, Uchera, Britney Spears, Justina Timberlake'a i Chrisa Browna, a także wielu innych. W 1990, magazyn Vanity Fair nazwał Michaela Jacksona "Najpopularniejszym artystą w historii show biznesu”.

Jackson rozpoczął swą karierę muzyczną w wieku siedmiu lat, jako wokalista zespołu rodzinnego The Jackson 5 i wydał pierwszy solowy album Got to Be There w 1971, wciąż pozostając członkiem grupy. Pełną karierę solową rozpoczął w 1979 i oficjalnie rozstał się z zespołem w 1984. Podczas kariery solowej, Jackson nagrał i współprodukował album Thriller, którego światowa sprzedaż przekroczyła 104 mln egzemplarzy. Po Thrillerze Jackson wydawał kolejne płyty osiągające wysokie pozycje na listach: Bad (1987), Dangerous (1991), HIStory (1995) oraz Invincible (2001), ostatni album z całkowicie nowym materiałem.

Michael Jackson otrzymał trzynaście nagród Grammy i zapisał trzynaście singli na pierwszych miejscach list przebojów w Stanach Zjednoczonych, więcej niż którykolwiek męski wykonawca w historii notowań Billboardu. W listopadzie 2006, Raymone Bain, rzeczniczka prasowa Jacksona, ogłosiła, że Michael Jackson sprzedał ponad 750 mln egzemplarzy płyt na świecie, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się artystów wszech czasów. Od 1988 do 2005, Jackson mieszkał w swojej posiadłości w Kalifornii, zwanej Neverland Ranch, gdzie zbudował park rozrywki i prywatne zoo, które były często odwiedzane przez upośledzone dzieci. Plotki o nietypowych przyjęciach z udziałem dzieci zalały pierwsze strony brukowców, kiedy ujawniono, że dzieci zostawały na noc u Michaela Jacksona i często spały w jego łóżku bądź sypialni. Pierwsza sprawa była w 1993, kiedy artysta został oskarżony o molestowanie nieletnich. Wątek związku Michaela Jacksona z dziećmi pojawił się znowu, gdy w 2003 wyemitowano dokument Living with Michael Jackson.

tekst: michaeljackson.pl
post w czasie korekty

http://www.pbpulse.com/wp-content/uploads/2009/07/michael-jackson-is-madman.jpg

http://www.gossipcheck.com/blog/wp-content/uploads/2009/03/michael-jackson-neverland.jpg

http://www.nudze-sie.pl/wp-content/uploads/2009/06/MichaelJackson1.jpg


Większość moich postów jest mojego autorstwa .
Jakby okazało się , że nie to zawsze piszę na dole postu z jakiej to stronki!!!!!

Offline

 

#2 2010-02-20 10:10:51

 Jacko

Administrator

19138998
Call me!
Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 118
Punktów :   
Ulubiony sport: Unihokej
Ulubiona gra(strzelanka): Code of Honor 2
Ulubiona lekcja: WF
Ulubiony film: Włoska Robota
WWW

Re: Michael Jackson - Biografia

1970
OSTRY START
The Jackson five wydali ,aż trzy albumy

Po premierze 14 - minutowego Thrillera stacja MTV puszczała go dwa razy na godzine.Jest to album , najlepiej sprzedającym się albumem na świecie.Michael sprzedał 750 milionów płyt ,a więc co m9 statystyczny mieszkaniec ziemi ma krążek z jego muzyką.
W 1981 WZLOT NA SZCZYT po sukcesie płyty ,,Off the Wall'' zdobywa status wiekiej gwiazdy z tej płyty ,aż ctery piosenki znalazły się w TOP 10 światowych hitów.

1984
DESZCZ NAGRÓD
Zgarnął ,aż osiem statuetek Grammy co jest rekordem ,aż do dziś.

1994
MAŁŻEŃSTWO DYNASTYCZNE
Poślubił córkę króla Elvisa by podkreślić swoje prawo do tronu.

25 czerwca
godz.14.26
-koroner
ze szpitala
w Los Angeles
stwierdza
zgon
Michaela Jacksona


MiLi <3

Offline

 

#3 2010-03-03 12:14:20

skolysz

mini hardcore

Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 28
Punktów :   

Re: Michael Jackson - Biografia

eee...Urodził się jako czarny chłopak, a zmarł jako biała kobieta


Jestem najfajniejszy, najmądrzejszy, najlepszy, najgenialniejszy. bom jest Masterem.

Offline

 

#4 2010-03-03 14:17:30

 witomino

Administrator

status wito
18388418
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 159
Punktów :   
Ulubiony sport: Siatkówka
Ulubiona książka: Anioły i demony(Dan Brown)
Ulubiona gra(strzelanka): Mały doktor
Ulubiona lekcja: Historia
Ulubiony film: Dystrykt 9
WWW

Re: Michael Jackson - Biografia

Racja hahahahahaha


Większość moich postów jest mojego autorstwa .
Jakby okazało się , że nie to zawsze piszę na dole postu z jakiej to stronki!!!!!

Offline

 

#5 2010-03-12 15:59:01

 Jacko

Administrator

19138998
Call me!
Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 118
Punktów :   
Ulubiony sport: Unihokej
Ulubiona gra(strzelanka): Code of Honor 2
Ulubiona lekcja: WF
Ulubiony film: Włoska Robota
WWW

Re: Michael Jackson - Biografia

On chorował na bielactwo, ale każdy ma prawo do swojego zdania.


MiLi <3

Offline

 

#6 2010-03-12 19:02:13

 witomino

Administrator

status wito
18388418
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 159
Punktów :   
Ulubiony sport: Siatkówka
Ulubiona książka: Anioły i demony(Dan Brown)
Ulubiona gra(strzelanka): Mały doktor
Ulubiona lekcja: Historia
Ulubiony film: Dystrykt 9
WWW

Re: Michael Jackson - Biografia

Ja mam takie zdanie: Strasznie dużo robił sobie operacji plastycznych, dlatego pod koniec życia był taki ,,biały,, !!!


Większość moich postów jest mojego autorstwa .
Jakby okazało się , że nie to zawsze piszę na dole postu z jakiej to stronki!!!!!

Offline

 

#7 2010-03-13 08:38:41

 Jacko

Administrator

19138998
Call me!
Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 118
Punktów :   
Ulubiony sport: Unihokej
Ulubiona gra(strzelanka): Code of Honor 2
Ulubiona lekcja: WF
Ulubiony film: Włoska Robota
WWW

Re: Michael Jackson - Biografia

Stało się to ponieważ   podczas jednej z nich lekarz wstrzyknął mu za dużo tego czekoś co wybiela skórę


MiLi <3

Offline

 

#8 2010-03-14 12:00:29

 witomino

Administrator

status wito
18388418
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 159
Punktów :   
Ulubiony sport: Siatkówka
Ulubiona książka: Anioły i demony(Dan Brown)
Ulubiona gra(strzelanka): Mały doktor
Ulubiona lekcja: Historia
Ulubiony film: Dystrykt 9
WWW

Re: Michael Jackson - Biografia

Lekarz się pomylił!!!! ha ha


Większość moich postów jest mojego autorstwa .
Jakby okazało się , że nie to zawsze piszę na dole postu z jakiej to stronki!!!!!

Offline

 

#9 2010-03-14 17:38:36

 Jacko

Administrator

19138998
Call me!
Skąd: Łomianki
Zarejestrowany: 2010-02-20
Posty: 118
Punktów :   
Ulubiony sport: Unihokej
Ulubiona gra(strzelanka): Code of Honor 2
Ulubiona lekcja: WF
Ulubiony film: Włoska Robota
WWW

Re: Michael Jackson - Biografia

No wiem


MiLi <3

Offline

 

#10 2010-10-16 09:18:56

skolysz

mini hardcore

Zarejestrowany: 2010-03-03
Posty: 28
Punktów :   

Re: Michael Jackson - Biografia

Ugh. PAHAHAHAHAHA
No jasne...
Lekarz sié pomylil


Jestem najfajniejszy, najmądrzejszy, najlepszy, najgenialniejszy. bom jest Masterem.

Offline

 
Powyżej znajdują się moje wątki. Mam nadzieję ,że forum będzie się Wam podobało.Staram się ,aby forum było ogólnotematyczne.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plblacha nierdzewna Rowerki biegowe Puky System wentylacyjny